REHABILITACJA UROGINEKOLOGICZNA

Fizjoterapia ginekologiczno- położnicza opiera się o nowoczesne formy terapii tkanek miękkich, osteopatii ginekologicznej, treningów oraz metod dostosowanych do potrzeb kobiet w ciąży, w połogu, a także borykających się z licznymi schorzeniami ginekologiczno- położniczymi.

Skierowana jest do kobiet w każdym wieku i jest alternatywą dla zabiegów lub operacji, które nie zawsze są jedyną drogą wyjścia z problemu.

Zajmuje się m. in. takimi schorzeniami jak nietrzymanie moczu, rozejście mięśni prostych brzucha, obniżenie narządów rodnych, rewitalizacja po porodzie, mobilizacja blizny po operacjach/ zabiegach i wiele innych.

REHABILITACJA UROGINEKOLOGICZNA

W ofercie znajdą Państwo również Fizjoterapeutyczną Szkołę Rodzenia, która jest nowoczesną formą edukacji okołoporodowej dla przyszłych Rodziców i tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Oferujemy również zajęcia profilaktyczne w opiece nad dzieckiem, dostarczające Rodzicom konkretnej wiedzy na temat bezpiecznego wspierania rozwoju ich Dziecka.

W czasie spotkania Pacjentka zostaje poddana wnikliwej diagnostyce uwzględniającej holistyczne podejście do problemu.

Terapia dobierana jest indywidualnie i z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Dzięki fizjoterapii ginekologiczno- położniczej można uniknąć wielu poważnym powikłaniom po porodzie, po zabiegach, a także przyczynić się do poprawy jakości życia nie tylko intymnego, ale także psychicznego

Lekarze - specjaliści

Cennik

Fizjoterapia dla kobiet, również w ciąży i po porodzie - mgr Ewelina Smołucha140 zł
Poniedziałek - Piątek
8.00 - 21.00