O NAS

Specjalistyczne Centrum Medyczne PAMED to nowoczesna, wielospecjalistyczna, prywatna placówka, funkcjonująca w centrum Tarnowa od stycznia 2017 roku.

Centrum PAMED zostało zbudowane na zaufaniu zadowolonych Pacjentów z całego kraju jak i Europy, którzy korzystali dotychczas z pomocy Centrum Leczenia Schorzeń Kręgosłupa działającego na rynku w Tarnowie od 2007 roku.

Placówka znajduje się na ulicy Norberta Lippóczy’ego 9 w Tarnowie. ( naprzeciwko szkoły muzycznej )

PAMED – ZNANY LEKARZ:

PAMED

NASZA MISJA

Naszą misją jest służenie Pacjentom profesjonalną pomocą lekarską, a nadrzędnym celem naszego centrum jest świadczenie usług medycznych wysokiej klasy.

Każdego dnia staramy się, aby centrum PAMED było miejscem, w którym będą Państwo mogli skutecznie zdiagnozować oraz wyleczyć schorzenia i dolegliwości. Dbamy o komfort Pacjentów i miłą atmosferę.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Aktualnie w Specjalistycznym Centrum Medycznym PAMED znajduje się 15 działów, które skupiają specjalistów z bogatym doświadczeniem klinicznym i dorobkiem naukowym.

Nasi lekarze pracują na wysokiej klasy sprzęcie diagnostycznym GE VOLUSION E8. Głównym zakresem naszej działalności jest wsparcie Pacjentów w szukaniu przyczyn i leczeniu różnych chorób.

Poniedziałek - Piątek
8.00 - 21.00