Specjaliści

Weronika Pająk

W gabinecie stawiam na indywidualne terapie zabiegowe oraz holistyczne podejście do problemów
skórnych, które uważam za kluczowe w osiągnięciu doskonałych rezultatów.

Terapie zabiegowe opracowuje sama, na bazie wiedzy po ogromnej ilości szkoleń, lat nauki i doświadczeń. Początek mojej pracy z pacjentem obejmuje dokładną rozmowę konsultacyjną, która ma na celu poznanie Twojej skóry, obecnej rutyny pielęgnacyjnej oraz Twoich oczekiwań. Podczas tego spotkania przyglądam się dokładnie Twojej skórze, aby ocenić jej aktualny stan i potrzeby. Na podstawie zebranych informacji tworzę spersonalizowany plan zabiegów i proponuję kosmetyki, które będą odpowiadać Twojej cerze.

Zależy mi na tym aby w pierwszej kolejności odnaleźć i wyeliminować (jeśli to możliwe) przyczyny problemów skórnych – trądziku, przebarwień, rumienia, a także czynniki przyśpieszające starzenie skóry (niedobory mikroelementów, witamin, zaburzenia hormonalne).

Dla mnie najważniejszym celem jest umożliwienie Ci zobaczenia efektów, które poprawią jakość Twojego życia i wyglądu. Każdy osiągnięty sukces motywuje mnie do jeszcze większej pracy i poszukiwania nowych rozwiązań, aby zapewnić Ci jak najlepsze efekty i spełnić Twoje oczekiwania.

Weronika Pająk

Cennik

Konsultacja kosmetologiczna (1)190 zł
Konsultacja kosmetologiczna (2)120 zł
Poniedziałek - Piątek
8.00 - 21.00